Hoşgeldiniz 16 Ekim 2019 Çarşamba

Yaşayan Rumeli 123 haftayı geride bıraktı

10 Aralık 2013 | gezTV
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinin 30 Kuruluş Yıldönmümü kutlamasıyla başlayan program Miss Eurovision güzellik yarışmasıyla son buldu.


  

 

Geçtiğimiz günlerde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinin 30 Kuruluş YıldönümüAvrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış ve İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu ile birlikte, milletvekilleri, generaller, İstanbul'da görevli yabancı misyon temsilcileri, Kıbrıs Gazileri ile iş adamları ve sanatçılar katıldı.

Yaşayan Rumeli Program Yapımcısı Şaban Mergül, Yapımcı Mürşit Arslan, gazetecilerden Tahir Yaman ve Eyüp Kurtçu'nun da yer aldığı kutlamalarda çok sayıda ünlü isimlerde vardı.

 İkinci Bölüm

 

Programın ikinci bölümü ise İstanbul'da yapılan güzellik yarışmasıyla sürdü.

 

Hasgün Özemniyet güzelleri gezdirdi

İstanbul'da yapılan güzellik yarışmasına gezi sponsoru olan Hasgün Özemniyet Seyahat Acentesi yarışmaya katılan adayları gezdirdi.

28 ülkeden gelen ve İstanbul'da yapılan, yarışmaya katılan Miss Eurovision güzellik yarışması adayı kızlar, organizasyonun istediği yerlere götürüldüler. Ancak organizasyondaki bazı çok bilmişler sayesinde konuklar, sadece Avcıları gezebildiler.

 

Boğazı görmeden ülkelerine döndüler.

Yarışmaya katılmak için ülkelerinden gelen adayları gezdirmek için, organizasyon emrine verilen ve istedikleri her yere götürülmesi talimatını veren Hasgün Özemniyet yönetiminin bu yaklaşımına rağmen İstanbul'un İncisi Boğazı bile görmeden ülkelerine dönen adaylar, güzelim şehrimizin sadece Avcılarını görebildiler.