Hoşgeldiniz 16 Ekim 2019 Çarşamba

VODAFONE RED GECESİ’NDE MOR VE ÖTESİ SAHNE ALDI

11 Temmuz 2019 | Magazin
Ünlü isimler, DasDas’taki Vodafone Red Gecesi’nde buluştuSanat ve cemiyet dünyasının ünlü isimleri, DasDas’ta düzenlenenVodafone Red Gecesi’nde bir araya geldi. Türk rock müziğinin efsane ismi mor ve ötesi’nin sahne aldığı geceye Ayşegül Aldinç, Mert Fırat, Gonca Vuslateri, Melisa Sözen,  Umut Eker, Çiğdem Baturgibi pek çok tanınmışsima katıldı.Gecede Ayşegül Aldinç de sürpriz sanatçı olarak sahneye çıktı.

29Haziran2019–Vodafone Red,sanatsever müşterilerine İstanbul’un popüler mekânlarından DasDas’tasunacağı ayrıcalıkları tanıtmak üzere özel bir gece düzenledi. Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoyile DasDas’ınkurucuları Mert Fırat, Didem Balçın, Harun Tekin, Koray Candemirve yatırımcı Muzaffer Yıldırım’ın evsahipliğinde DasDas’tadüzenlenen Vodafone Red Gecesi’nde, Türk rock müziğinin sevilen isimlerinden mor ve ötesisahne aldı.Yaklaşık 1,5 saatsahnede kalan mor ve ötesi, birbirinden güzel şarkılarıyla konukları coşturdu. Sanat ve cemiyet dünyasındanMert Fırat, Gonca Vuslateri, Melisa Sözen,  Umut Eker, Çiğdem Batur gibipek çok ünlü ismin katıldığı gecede Ayşegül Aldinç de sürpriz sanatçı olarak sahneye çıktı.

Ayrıcalıklar için ünlü olmaya gerek yok

Vodafone Red ve DasDas işbirliği kapsamında, Red’li müşterilerine DasDasetkinliklerinde%10 indirimsağlanacak.Red’liler, yerinde izleyemedikleri belirli etkinlikleriise Vodafone TVile cep telefonlarından izleyebilecek. Red’liler ayrıca,hafta içi 12:00-14:00saatleri arası DasDas Mutfak’ta %10 indirimayrıcalığından da yararlanabilecek.