Hoşgeldiniz 16 Ekim 2019 Çarşamba

Avrupalı Turistlerin rotası Türkiye…

18 Haziran 2019 | Ekonomi
Tailwind Havayolları Romanya uçuşlarına başladı


Tailwind Havayolları, 2019 yılı yaz döneminde uçuş gerçekleştirdiği ülke sayısına bir yenisini daha ekledi. Daha önce rotaları arasına İsveç, Norveç, Letonya ve Estonya’yı ekleyen Tailwind, Haziran 2019 itibariyle Romanya uçuşlarına da başladı.

Avrupa’nın birçok noktasından Türkiye’nin turistik merkezlerine charter uçuşlar gerçekleştiren Tailwind Havayolları, İskandinavya ülkeleri, Kuzey Avrupa ve Güney Doğu Avrupa’dan gelecek turistleri Türkiye’nin tatil merkezlerinetaşımaya devam ediyor. Yaz sezonunun başlamasıyla uçuş sayılarını artıran Tailwind Havayolları; rotaları arasına yeni bir ülke daha ekledi. TailwindHavayolları, yeni uçuş noktası Romanya’danilk uçuşunu 10 Haziran 2019 tarihinde gerçekleştirdi.

Romanya’dan ayda 2 kez Antalya’ya uçuş gerçekleştirilecek

Tailwind Havayolları, Romanya’nın Cluj ve Bacauşehirlerinden Antalya ve Bodrum’a olan uçuşlarını ayda iki gün gerçekleştirecek. Yolcularına Türkiye’nin gözde tatil merkezleri olanBodrum ve Antalya’yaulaşma imkanı sağlayacak olan Tailwind, uçuşlarını anlaşmalı olduğu tur operatörlerinin iş birliği ile gerçekleştiriyor.