Hoşgeldiniz 20 Mayıs 2019 Pazartesi

Personel Liginde Heyecan Başladı

12 Mart 2019 | Spor
Sakarya Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor (SKS) Dairesi Başkanlığı tarafından geleneksel olarak düzenlenen Personel Ligi Futbol müsabakaları büyük bir coşku ile başladı.


 Kampüs her yıl düzenlenen futbol ligleriyle bahara coşkuyla girdi. Mart – Mayıs aylarında yapılacak müsabakalarda Üniversite personel ve öğrencileri liglere katılım sağlayarak moral ve motivasyonlarını arttırıyor.

Bilgi İşlem İyi Başladı

Maça hızlı başlayan Bilgi İşlem İsmail’in golüyle 1-0 öne geçti. Golden sonra maçı dengeli oynayan Bilgi İşlem Kaptan Hakkı’nın golüyle durumu 2-0 yaptı. ikinci yarı maça çok sert başlayan Strateji, Anıl’ın golüyle farkı 1’e indirdi. Maç sonuna kadar baskılı oynayan Strateji Gel. Dai. Bşk. Gol bulamayınca Bilgi İşlem ilk maçından galibiyetle ayrılmasını bildi.

Bilgi İşl. Dai. Bşk.: 2             Strateji Gel. Dai. Bşk.: 1

Yer                  : Kampüs Arena                     Hakem: Cafer Mamak

Bilgi İşl. Dai. Bşk.: Tarık*** Bilal*** Mertkal*** İsmail*** Hakkı*** Maksun*** Kadir*** Mehmet***

Antrenör : Seyit Rıza Kuçcu

Strateji Gel. Dai. Bşk.: Özgür** Kerem** Emre** Anıl** Fatih** Fazlı** Muhammed** Savaş**

Antrenör : Özgür Pehlivan

Goller : İsmail Erarslan (28.dk), Hakkı Çoban (38.dk) (Bilgi İşl. Dai. Bşk.), Anıl Yıldız (53.dk) (Strateji Gel. Dai. Bşk.)

Sarı Kart: Bilal Çetin (Bilgi İşl. Dai. Bşk.)

 

Kıyasıya Mücadelede 11 Gol Oldu

Fen-Edebiyat Fakültesi ile Öğrenci Dekanlığı’nın karşı karşıya geldiği maçta 11 gol atıldı. Karşılıklı gollerle izleyenlere muhteşem seyir zevki veren maçta Fen-Edebiyat Fakültesi, 6 -5’lik skorla mücadeleyi kazandı.

Fen Edebiyat Fak. : 6             Öğrenci Dekanlığı: 5

Yer                  : Kampüs Arena                     Hakem: Eyüp Kolbudak

Fen Edebiyat Fak. : Celal*** Ahmet*** Hakan*** Mahmut*** Hami*** Mehmet*** Sadık*** Erkan*** Ertuğrul*** Fehmi*** Orhan***

Antrenör : Halit İnce

Öğrenci Dekanlığı : Ahmet F** Ahmet Ö** Enes** Onur** Safa** Mehmet** Mustafa** Özkan** Hüseyin**

Antrenör : Mustafa Kemal Köse

Goller : Hakan Yakut (13.dk), Hami Gündoğdu (48.dk), Orhan Kaplan (53.dk), Ahmet Turgut Bilgiçli (65.dk), Mahmut Cihat İzgi (77.dk), Mehmet Murat Şahin (85.dk) (Fen Edebiyat Fak.), Mustafa Kemal Köse (23-56.dk), Hüseyin Çalışkan (60.dk), Mehmet Uymaz (68.dk), Özkan Ergene (81.dk) (Öğrenci Dekanlığı)