Hoşgeldiniz 20 Mayıs 2019 Pazartesi

Öğrenci ve Personel Ligleri Başlıyor

12 Mart 2019 | Spor
Sakarya Üniversitesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen Öğrenci ve Personel Ligleri başlıyor.


Sakarya Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor (SKS) Dairesi Başkanlığı tarafından geleneksel olarak düzenlenen Öğrenci ve Personel Ligleri için kuralar çekildi.SKS Toplantı Salonu’nda düzenlenen kura töreni SKS Dairesi Başkanı Necat Er, Spor Müdürü Recep Eren, Takım yöneticileri ve temsilcilerin katılımları ile gerçekleştirildi.

SKS Daire Başkanı Necat Er, tüm katılımcılara başarılar diledi.

MAÇ TAKVİMİ VE GRUPLAR

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ PERSONEL LİGİ 2019

Takımlar

1.         STRATEJİ GELİŞTİRME DAİ. BŞK.

2.         ÖĞRENCİ DEKANLIĞI

3.         İDARİ MALİ İŞL. DAİ. BŞK.

4.         BİLGİ İŞL. DAİ. BŞK.

5.         FEN EDEBİYAT FAK.

6.         MÜHENDİSLİK FAK.

7.         YAPI İŞL. DAİ. BŞK.

8.         İŞLETME FAK.

 

 GRUPLAR                             

A-GRUBU

1. Strateji Geliştirme Dai. Bşk.         

2. Öğrenci Dekanlığı                         

3. Fen Edebiyat Fak.                          

4. Bilgi İşl. Dai. Bşk.                          

B-GRUBU

1. İşletme Fak.

2. Yapı İşl. Dai. Bşk.

3. Müh. Fak.

4. İdari Mali İşl. Dai. Bşk.

4’LÜ TEK DEVRELİ LİG USULÜ FİKSTÜR

1.HAFTA                     

1-4

2-3                 

2.HAFTA

4-2

3-1

3.HAFTA

1-2

3-4

2019 PERSONEL LİGİ FİKSTÜRÜ

1. HAFTA

11.03.2019 Pazartesi  (A GRUBU)                            

1.Maç  18:00   Strateji Geliştirme Dai. Bşk.&           Bilgi İşl. Dai. Bşk.

2.Maç  19:00   Öğrenci Dekanlığı      &         Fen Edebiyat Fak.

13.03.2019 Çarşamba            (B GRUBU)                           

1.Maç  18:00   İşletme Fak.                &         İdari Mali İşl. Dai. Bşk.

2.Maç  19:00   Yapı İşl. Dai. Bşk.        &         Mühendislik Fak.

 

2. HAFTA

18.03.2019 Pazartesi  (A GRUBU)                                        

1.Maç  18:00   Bilgi İşl. Dai. Bşk.        &         Öğrenci Dekanlığı

2.Maç  19:00   Fen Edebiyat Fak.       &         Strateji Geliştirme Dai. Bşk.

20.03.2019 Çarşamba            (B GRUBU)                            

1.Maç  18:00   İdari Mali İşl. Dai. Bşk.           &         Yapı İşl. Dai. Bşk.

2.Maç  19:00   Mühendislik Fak.        &         İşletme Fak.

3. HAFTA

25.03.2019 Pazartesi  (A GRUBU)                                        

1.Maç  18:00   Strateji Geliştirme Dai. Bşk.  &         Öğrenci Dekanlığı

2.Maç  19:00   Fen Edebiyat Fak.       &         Bilgi İşl. Dai. Bşk.

27.03.2019 Çarşamba            (B GRUBU)                 

1.Maç  18:00   İşletme Fak.                &         Yapı İşl. Dai. Bşk.

2.Maç  19:00   Mühendislik Fak.        &  İdari Mali İşl. Dai. Bşk.

 

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİ LİGİ 2019

TAKIMLAR

1.         TIP FAKÜLTESİ

2.         HUKUK FAKÜLTESİ

3.         İLAHİYAT FAKÜLTESİ

4.         SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ

5.         SAĞLIK HİZ. MYO

6.         SİYASAL BİLGİLER FAKÜLTESİ

7.         İLETİŞİM FAKÜLTESİ

8.         FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ

9.         MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

10.       BİLGİSAYAR VE BİLİŞİM BİL. FAKÜLTESİ

11.       SANAT TASARIM VE MİMARLIK FAKÜLTESİ

12.       İŞLETME FAKÜLTESİ

 

GRUPLAR

A-GRUBU                                                                                                                 

1. Bilgisayar ve Bilişim Bil. Fak.                                                                              

2. Tıp Fak.                                                                                                    

3. İlahiyat Fak.                                                                                             

4. Sağlık Bil. Fak.                                                                              

5. Sağlık Hiz. MYO                                                               

6. Sanat Tasarım ve Mimarlık Fak.

B-GRUBU

1. Mühendislik Fak.

2. İşletme Fak.

3. Fen Edebiyat Fak.  

4. İletişim Fak.           

5. Hukuk Fak. 

6. Siyasal Bil. Fak.

                                                                                                                     

6’LI TEK DEVRELİ LİG USULÜ FİKSTÜR

1.HAFTA          2.HAFTA          3.HAFTA          4.HAFTA          5.HAFTA

6-1                   1-5                   1-4                   3-1                   1-2

5-2                   4-6                   5-3                   2-4                   6-3

3-4                   2-3                   6-2                   5-6                   4-5

 

2019 ÖĞRENCİ LİGİ FİKSTÜRÜ

1. HAFTA

12.03.2019 Salı                      ( A GRUBU)                           

1.Maç  12:00   Sanat Tasarım ve Mimarlık Fak.       &Bilgisayar ve Bilişim Bil. Fak.

2.Maç  13:00   Sağlık Hiz. MYO  &Tıp Fak.   

3.Maç  14:00   İlahiyat Fak.  &Sağlık Bil.Fak.

 

14.03.2019 Perşembe            ( B GRUBU)                

1.Maç  12:00 Siyasal Bil. Fak. &Mühendislik Fak.

2.Maç  13:00 Hukuk Fak.        &İşletme Fak.

3.Maç  14:00 Fen Edebiyat Fak.         &İletişim Fak.

 

2. HAFTA

19.03.2019 Salı                      ( A GRUBU)                            

1.Maç  12:00   Bilgisayar ve Bilişim Bil. Fak. &Sağlık Hiz. MYO

2.Maç  13:00   Sağlık Bil.Fak&Sanat Tasarım ve Mimarlık Fak.      

3.Maç  14:00    Tıp Fak.   &İlahiyat Fak.

 

21.03.2019 Perşembe            ( B GRUBU)                

1.Maç  12:00 Mühendislik Fak.          &Hukuk Fak.

2.Maç  13:00 İletişim Fak. &Siyasal Bil. Fak.

3.Maç  14:00 İşletme Fak. &Fen Edebiyat Fak.

3. HAFTA

26.03.2019 Salı                      ( A GRUBU)                

1.Maç  12:00   Bilgisayar ve Bilişim Bil. Fak.&Sağlık Bil.Fak

2.Maç  13:00   Sağlık Hiz. MYO          &İlahiyat Fak.    

3.Maç  14:00   Sanat Tasarım ve Mimarlık Fak.       &Tıp Fak.

28.03.2019 Perşembe            ( B GRUBU)                

1.Maç  12:00   Mühendislik Fak. &İletişim Fak.

2.Maç  13:00   Hukuk Fak.  & Fen Edebiyat Fak.    

3.Maç  14:00   Siyasal Bil. Fak. &İşletme Fak.

4. HAFTA

02.04.2019 Salı                      ( A GRUBU)                

1.Maç  12:00   İlahiyat Fak. &Bilgisayar ve Bilişim Bil. Fak.

2.Maç  13:00    Tıp Fak.          &Sağlık Bil.Fak.         

3.Maç  14:00   Sağlık Hiz. MYO          &Sanat Tasarım ve Mimarlık Fak.

04.04.2019 Perşembe            ( B GRUBU)                

1.Maç  12:00 Fen Edebiyat Fak.     & Mühendislik Fak.       

2.Maç  13:00 İşletme Fak.  &İletişim Fak.    

3.Maç 14:00   Hukuk Fak.  & Siyasal Bil. Fak.          

5. HAFTA

09.04.2019 Salı                      ( A GRUBU)                

1.Maç  12:00   Bilgisayar ve Bilişim Bil. Fak. &         Tıp Fak.          

2.Maç  13:00    Sanat Tasarım ve Mimarlık Fak.      &         İlahiyat Fak.    

3.Maç  14:00   Sağlık Bil.Fak  &Sağlık Hiz. MYO

11.04.2019 Perşembe            ( B GRUBU)                

1.Maç  12:00 Mühendislik Fak.          &İşletme Fak.

2.Maç  13:00 Siyasal Bil. Fak. &         Fen Edebiyat Fak.      

3.Maç  14:00 İletişim Fak. &Hukuk Fak.