Hoşgeldiniz 20 Mayıs 2019 Pazartesi

Serdivan’da 6 Bin 738 Öğrencimizi Sporla Buluşturduk

11 Mart 2019 | Etkinlikler
Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken ve Gençlik Kolları Başkanı Burak Erken ile birlikte Serdivan Mavi Tenis Kulübü’ne misafir oldu.


Yaz Spor Okulları

Antrenörlerle birlikte tesisi gezen ve Serdivan Mavi Tenis Kulübü Başkanı Mesut Barut’tan sportif çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Yusuf Alemdar,   sporun her branşına ve tüm sporculara önem verdiklerine değinerek, gençlerin sporla daha çok iç içe olması için her yıl yaz spor okulları düzenlediklerini belirtti.

Tüm Sporculara Destek

Yaz spor okulları kapsamında futboldan basketbola, voleyboldan tenise kadar farklı branşlarda gençleri sporla buluşturduklarını ifade eden Başkan Alemdar, “Gençlerimizin sporla daha çok iç içe olmaları için her yıl farklı branşlarda yaz spor okulu düzenliyoruz. Bu kapsamda bugüne kadar 6 bin 738 öğrencimizi spor okullarımızda misafir ettik. Gayemiz; gençlerimizin bireysel gelişimlerinin yanı sıra; sosyalleşmelerini, paylaşma ve birlikte hareket etme duygularını pekiştirmek. İnşallah güçlü bir gelecek için, spor yatırımlarımızı önümüzdeki dönem daha da arttırarak amatöründen profesyoneline tüm sporcularımıza desteğimizi sürdüreceğiz.” dedi.