Hoşgeldiniz 20 Mayıs 2019 Pazartesi

Engelsiz Yaşam Fedarasyonu’ndan Engelsiz Yaşam Vakfı’na ziyaret

11 Mart 2019 | Etkinlikler
Engelsiz Yaşam Vakfı “Dünya Kadınlar Günü”nde engelli kadınlara beş tekerlekli sandalye bağışladı. İki kuruluşun başkanları ortak projeler için fikir alışverişi yaptılar.


Merkezi Ankara’da bulunan Engelsiz Yaşam Federasyonu(EYAF) ve Engelli Kamu Çalışanları Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği(EN-KAMU-DER) yönetim kurulu başkanı Bülent Kapu ve yönetim kurulu üyesi Mukaddes Çakmak, Engelsiz Yaşam Vakfı’nı ziyaret ettiler. Vakıf başkanı Atilla Kaplakarslan’ın ev sahipliği yaptığı karşılamada Engelsiz Yaşam Vakfı genel  sekreteri Tayyar Işıksaçan ve yönetim kurulu üyesi Ertuğrul Nezih Erdem’de hazır bulundu.

Toplantı süresince federasyon ve vakıf arasında ortaklaşa yapılabilecek projeler ve organizasyonlar için görüş alış verişinde bulunuldu. Engelsiz Yaşam Vakfı’na yapılan ziyarete ilişkin olarak vakıf başkanı Atilla Kaplakarslan “iki oluşumun bu buluşması ve yapılan görüşmeler ilerde hayata geçecek ortak projeler üzerine iyi bir buluşma oldu” dedi. Engelsiz Yaşam federasyonu Başkanı Bülent Kapu federasyon adına Vakıf Başkanaı Atilla Kaplakarslan’a teşekkür plaketi sundu.