Hoşgeldiniz 20 Mayıs 2019 Pazartesi

Şampiyonlardan Başkan Öztürk’e Ziyaret

27 Şubat 2019 | Spor
Sakarya İl Şampiyonu Özel MefkûreOrtaokulu Erkek Basketbol Takımı, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’ü makamında ziyaret etti. Ziyarette Başkan Öztürk, Sakarya İl Birincisi olanMefkûre Basketbol Takımı’naTürkiye grup maçlarında başarılardiledi.


Türkiye Şampiyonasında İlimizi temsil edecekler

Yıldız Erkekler kategorisinde Sakarya İl birincisi olup Türkiye şampiyonasında ilimizi temsil etmeye hak kazanan Özel MefkûreOrtaokulu Erkek Basketbol Takımı, MefkûreOrtakuluMüdür Yardımcısı Bahattin Okçular öncülüğünde Başkan Öztürk’ü makamında ziyaret ettiler.

“Gençlerimiz ile gurur duyuyoruz”

Yıldız Sporcular ile Müdür Yardımcısı Okçular’ımakamında ağırlayan Başkan Öztürksporcular ile tek tek hasbihalde bulunarak takım çalışmaları hakkında bilgiler aldı.  Büyük başarılara imza atan gençler ile gurur duydukalarını belirten Başkan Öztürk “ Sakarya müsabakalarında il birincisi olan Erkek Basketbol Takımı Sporcularını öncelikle bu başarılarından dolayı tebrik ediyorum. Türkiye grup maçlarında ilimiz ve ilçemizi temsil edecek olan gençlerimize Türkiye şampiyonasında başarılar diliyorum.İlçemizde eğitim ve öğretim gören öğrencilerimiz her yıl olduğu gibi bu yıl da büyük başarılara imza atmaya devam ediyorlar. Büyük başarılara imza atan gençlerimizile gurur duyuyor, ailelerini, okul müdürlerini ve öğretmenlerini tebrik ediyoruz” dedi.