Hoşgeldiniz 27 Haziran 2019 Perşembe

PELİN AKİL: “SEV KENDİNİ”

4 Eylül 2018 | Magazin
PELİN AKİL, LOVE MY BODY’NİN MARKA YÜZÜ OLDU


Kadın modasında “eşitlik” ve “doğallık” öncüsü Lovemy body, 2018-2019 Sonbahar/Kış sezonunda başarılı ve sevilen oyuncu Pelin Akil ile işbirliği gerçekleştirdi.

Lovemy body için objektif karşısına geçen Pelin Akil, “Bence kendini sevmek demek kendinle barışık olmak demek... Birilerine benzemeye çalışmak değil, olduğun gibi sen neysen kendini o şekilde kabul etmek demek... İnsanlara başka şekilde görünmeye çalışmamak demek... Yani sana tavsiyem sev kendini...” dedi.

Adil Işık Grup Kreatif Direktörü ve Lovemy body markasının yaratıcısı Zehra Işık, “Love my body markasındakadınlaradaimaolduğugibimutluolmanın, özgüvenin, doğalolmanın en büyükgüzellikolduğunusöylemvekampanyalarımızadahilediyoruz. İyimodayapmaveherkesemodayapmailkesiyleyarattığımızüçnesilehitapedenmarkamızbusezontümsade, rahatvesamimiyetiyle Love my body kadınıolanbirünlüyleberaberyolunadevamediyor. Modern vedinamikduruşuylaPelinAkilmarkamıziçinheyecanvericisezonboyuncasosyalmedyadostuolarakbizlereeşlikedecek.Hepimizinbüyükbirözlemleandığıokulgünlerindenilhamlahazırlananbuyenikoleksiyondafarklırenklerveformlardaekose, etekya da pantolon-cekettakımları, podyumlarıetkisialtınaalanVahşiBatırüzgarları, birçokfarklırenkskalasında floral desenler, 70’leri anımsatantopraktonları, deriparçalarvehacimlikabanvehırkalarsizleribekliyor.” diyerekmarkanınyenisezondakistilsahibiveiddialıparçalarıeşliğindegerçekleştirilençekimdenbahsetti.

Lovemy body Hakkında: 

Lovemy body, ilk olarak Adil Işık Group bünyesinde 2008 yılında bir alternatif beden alt marka denemesi olarak doğdu. Kısa zamanda tüketicisi ile arasında bağ kurup, grup bünyesinde kendi mağaza konseptini oluşturan Lovemy body; bugün kendine güvenen, cesur ve elegan stili ile öne çıkan, 40 mağazalık öncü kadın modası perakende zinciri. Lovemy body, içerisinde yer alan alt ve özel koleksiyonlarla, 34 bedenden başlayan alternatif bedenlere kadar giden ürünleriyle modanın kalbinde trend öncüsü olmaya devam ediyor.