Hoşgeldiniz 27 Haziran 2019 Perşembe

ATATÜRK’ÜN DOĞDUĞU EVDE DÜNYAEVİNEGİRDİLER

4 Eylül 2018 | Magazin
Ünlü Oyuncu Taner Turan ve Nalan Höke Selanik’te Evlendi


Usta oyunculuğuyla Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Şeref Meselesi, Kuzey Güney gibi başarılı projelerde unutulmaz karakterlere imza atan Taner Turan, geçtiğimiz gün evleneceğini sosyal medya hesabında paylaşmıştı.

29 Ağustos Çarşamba günü Selanik’te Atatürk’ün doğduğu ev olarak da bilinen Atatürk Evi Müzesi’nde gerçekleşen nikah töreninde Taner Turan’ın ve Devlet Klasik Türk Müziği Topluluğu Sanatçısı Nebahat Nalan Höke’nin mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

Atatürk’ün kendi düğününde giydiği frakın aynısı dikildi

Nalan Höke şık beyaz gelinliği ile dikkatleri üzerine çekerken, Taner Turan'ın damatlığının Atatürk' ün smokinlerini diken ailenin dördüncü kuşak oğlu LevonKordonciyan imzası taşıdığı öğrenildi.

Ailelerinin ve dostlarının bu özel günlerinde yalnız bırakmadığı çiftin nikah şahitliğini ise menajer Tümay Özokur ve Kültür ve Turizm Bakanlığı İstanbul Devlet Türk Müziği Topluluğu Ses Sanatçısı ve Müdürü Dr. Aylin Şengün Taşçı üstlendi.

Nikah sonrası Atatürk Evi Müzesi önünde Taner Turan’ıgören yabancı hayranları da mutlu çifti tebrik etti ve bol bol fotoğraf çektirdi.