Hoşgeldiniz 27 Haziran 2019 Perşembe

SAKARYASPOR YÖNETİMİNDEN BAŞKAN KILIÇ’A ZİYARET

30 Temmuz 2018 | Spor
Sakaryaspor Başkanı Cevat Ekşi ve Yönetim Kurulu Üyeleri yeni sezon öncesi AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç’a ziyarette bulundu. Ziyaret ile ilgili değerlendirmelerde bulunan İl Başkanı Kılıç, “Kongre sonrası oluşan yeni yönetim ve yeni sezon Sakaryasporumuz ve şehrimiz için hayırlı ve uğurlu olsun. İnşallah bu sezon sonunda çok istediğimiz şampiyonluğa ulaşarak, başarılı bir sezonu geride bırakırız. Kazanan Sakaryaspor olsun” dedi.


TEK GAYEMİZ SAKARYASPOR’UN BAŞARISI

Sakaryaspor Başkanı Cevat Ekşi, “Sakaryaspor ’un yeni başarıları için arkadaşlarımız ile birlikte yola çıktık. Bu süreçte Sayın İl Başkanımızın tecrübelerinden ve deneyimlerinden istifade etmek, istişarelerde bulunmak istedik. Güçlü bir yönetimle önümüzdeki süreçte Sakaryaspor‘un üst liglerde mücadele etmesini sağlamak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yeni dönem, yeni arkadaşlar hem Sakaryasporumuz hem de şehrimiz için hayırlı olacağına inanıyor, başarı endeksli çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tek gayemiz, çok istediğimiz şampiyonluk ve Sakaryaspor’un başarısıdır. Sayın başkanımıza misafirperverliği ve samimi sohbetleri için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

BU SEZON ÇOK FARKLI OLACAK

Sakaryaspor’un yeni döneminin ve yönetiminin hayırlı olmasını temenni ederek sözlerine başlayan İl Başkanı Kılıç, “Sakaryaspor sevdamız, renklerimiz, futbol aklımız ve gözbebeğimizdir. Takımın ve yönetimin başarılarıyla bugüne kadar hep gurur duyduk ve birlikte sevindik. Birlik ve beraberliğimizi bozmadan Sakaryaspor’un başarısı için bizler,üstümüze düşengörevi yapmaya hazırız. İnşallah geçtiğimiz sezon finale kadar mücadele ederek, elde edemediğimiz şampiyonluğu bu yıl kazanarak telafi ederiz. Sakarya halkının genciyle, yaşlısıyla futbola olan bakış acısı hep başarı odaklıdır. Ben bu sezon çok farklı bir Sakaryaspor göreceğimizi ve izleyeceğimizi düşünüyorum. Sezon başı hazırlık maçlarında Süper Lig’in en büyüklerini şehrimize getirmek ve ağırlamak büyük bir olay, bu konuda sizi ve ekibinizi tebrik ediyorum. Bu şehrin enerjisi ve momentumu bulunduğu lige çok fazla, çok daha iyi yerleri hak ettiğimizi düşünüyorum. İnşallah liglerin başlamasıyla birlikte şampiyonluğa oynayan bir takım ruhu ortaya çıkar. Bu konuda siz değerli yönetime, teknik ekibe, futbolculara ve olmazsa olamazımız tarangalarımıza çok büyük görev düşüyor. Yeni dönemin Sakaryasporumuz ve şehrimiz için hayırlı olmasını temenni ediyor, KazananınSakaryasporumuz olmasını diliyorum” diye konuştu.