Hoşgeldiniz 27 Haziran 2019 Perşembe

Under Armour’ın sürprizlerle dolu gece koşusunu kaçırmayın!

28 Mayıs 2018 | Spor
Türkiye’yi Gece Koşuları ile tanıştıran global performans spor giyim ve aksesuar markası Under Armour, karanlığın ve doğanın keyfini çıkarmak isteyenleri 23 Haziran 2018 Cumartesi günü Belgrad Ormanı’na bekliyor.


 İleri teknoloji kullanılarak üretilen ürünleri ve tasarımlarıyla spor tutkunlarının beğenisini kazanan Under Armour, Türkiye’yi Gece Koşuları heyecanıyla buluşturmaya devam ediyor. Ulusal ve uluslararası spor organizasyonları düzenleyen Uzunetap ve Under Armouriş birliğiyle gerçekleşecek olan bu yılın ikinci gece koşusuna Belgrad Ormanı Neşet Suyu parkuru ev sahipliği yapıyor.

Sürprizlerle dolu Under Armour Gece Koşusu için geri sayım başladı!

Unutulmayacak bir spor deneyimi yaşatan Under Armour Gece Koşuları’, bu yıl ikinci kez 23 Haziran Cumartesi günü Belgrad Ormanı’nda yapılacak. Etkinlik günüsaat 18:00 itibariyle başlayacak olan kit teslimi, keyifli etkinlikler ve çekilişler ile devam edecek. Akşam saat 21.00’da başlayacak olan yarış, 6 km ve 12 km kategorilerinde gerçekleşecek.

Yarışmayı tamamlayan tüm sporculara başarı madalyası, dereceye giren yarışmacılara ise koşu sonrası düzenlenen törende kupa ve ödül olarak Under Armour’dan hediye çeki verilecek.

Under Armour Gece Koşuları'ndaGarmin, Skoda, Damla Su, Argos Şirketler Grubu ve ZUBİZUönemli destekçiler arasında yer alacak. ZUBİZU kullanıcıları kayıt olurken %20 indirim kazanacak.

Under Armour ile bu eşsiz deneyimi yaşamak isteyenler, www.uagecekosulari.comadresinden, yarışma gününe kadar kayıtlarını tamamlayabiliyor.

Under Armour Hakkında

Under Armour, 1996 yılında Amerikalı futbolcu KevinPlank tarafından kurulan, dünyada öncü spor giyim, performans ve aksesuar markasıdır. Tüm sporculara yönelik performans artıran ürünler geliştiren marka, inovatif bir anlayışla ürettiği geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Uzakdoğu ve Afrika pazarlarındaki yatırımları ile yurt dışı pazarlarda hızlı büyümesini sürdüren Under Armour, Türkiye’de Doğuş Perakende Grubu çatısı altında faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 20 mağazası bulunan Under Armour, online satış üzerinden de spor tutkunlarıyla buluşuyor.

Uzunetap Hakkında:

Uzunetap olarak biz spora gitmeye değil, spor yaparak yaşamaya inanıyoruz. Bunun için hayatın içinde sınırlarımızı zorlayarak, bedenimizi tanıyarak spor yoluyla keşfetmeye, gelişmeye ve eğlenmeye olanak sağlayacak farklı dallarda organizasyonlar düzenliyoruz.2010 yılından bugüne dek Türkiye'nin ilk çok etaplı ultra maratonları olan Likya Yolu Ultra Maratonu ve RunfireCappadocia Ultra Maratonları gibi uluslararası koşu organizasyonlarının yanı sıra, LongestNight / Run orRide, LongestDay, Couple Run, Gece Koşuları, FreeathlonFunRace, RunMarisRun ve MoonlightCappadocia gibi farklı spor dallarını da içine alan çeşitli etkinlikleri hayata geçirdik. Tüm bu organizasyonları, dünya standartlarının üzerinde, sağlık ve güvenlik konularında alanında profesyonel ekiplerle ortaklaşa gerçekleştiriyoruz. Her seferinde bir öncekinden daha kaliteli, daha heyecanlı, eğlenceli ve zorlu yarışlar gerçekleştirmek ve yepyeni organizasyonlarla Türk sporuna katkı sağlamak en büyük hedefimiz.