Hoşgeldiniz 12 Aralık 2018 Çarşamba

Derin Mermerci davetle kutlandı

11 Mayıs 2018 | Etkinlikler
Derin Mermerci x NetWork İlkbahar / Yaz 2018 koleksiyonu özel bir davetle kutlandı

 DM x NetWork İlkbahar / Yaz 2018 koleksiyonunun kutlama partisine moda, sanat ve iş dünyasının yanı sıra cemiyet hayatından da önemli isimler katıldı. Davetliler arasında Ümit & Cem Boyner, Cem Aydın, Elif Boyner, Şule Zorlu Cümbüş, Sernur Çiftçi, Serra Türker, Sevan Bıçakçı, Yasemin Taciroğlu, Yasemin & Sinan Aloğlu, Celal & Şebnem Çapa, Murat Türkili, Hakan Yıldırım, Ayten Danışman, Nuran & Burcu Erçil, Selhan Aloğlu gibi isimler yer aldı.

Derin Mermerci’nin ikonik ve belirgin stiliyle NetWork‘ün zamansız tasarım anlayışını bir araya getiren DM x NetWork İlkbahar/Yaz 2018 koleksiyonu, Soho House Istanbul’un etkileyici atmosferinde gerçekleşen bir partiyle kutlandı. Gece geç saatlere kadar devam eden partide Zeynep Bastık ve DJ Kiwi performanslarıyla misafirlere eşlik etti. 

Derin Mermerci’nin gerçekçi ve zarif tarzından iham alan koleksiyon dikkat çekici bir sunumla misafirlerin karşısına çıktı. Mermerci’nin “Koleksiyonun tamamı ‘Bu yaz ben ne giymek isterdim?’ sorusunun yanıtı” şeklinde bahsettiği DM x NetWork İlkbahar / Yaz 2018 koleksiyonunda maskülen formlarıyla fuşya, açık pembe ve ekru smokin takımlar, renkli tütü etekler, ışıltılı hırkalar ve trikolar yer aldı.

Ay Marka Genel Müdürü Eren Çamurdan ise, ikinci sezonunda da başarıyla devam eden Derin Mermerci iş birliği için, “NetWork ailesi olarak, Derin Mermerci’nin özgün stilinin, zamansız moda algımızla bir araya gelmesinden dolayı mutluluk duyuyoruz” dedi.

60 parçadan oluşan DM x NetWork koleksiyonuna network.com.trve NetWork mağazalarından ulaşabilirsiniz.