Hoşgeldiniz 18 Ocak 2019 Cuma

GALA DEFİLESİNDE İZLEYENLERİ BÜYÜLEDİ

15 Nisan 2018 | Etkinlikler
ULUSLARARASI MODA DUAYENİ MUZAFFER ÇAHA BURSA FASHION WEEK GALA DEFİLESİNDE İZLEYENLERİ BÜYÜLEDİ

 Uluslararası duayen modacı Muzaffer Çaha Bursa FashionWeek 2018 gala defilesinde izleyenleri büyüledi.

Ömrünün büyük kısmını sıra dışı exlusive kreasyonlara  adamış olan Muzaffer Çaha  ,pozitif  bir düşünce sistemiyle lirik ruhunu evrenin en önemli  kişilerinden biri olan Zeki Müren kostümleriyle birleştirerek  iletmeyi kendine görev edinmiş doğaya ve insana  başka gözle bakmamızı sağlamıştır.

Kreatif araştırma ve hazırlamaya ayırdığı zaman ve uygulamadaki mimari disiplin onun eserlerinin gizini de açıklamaktadır.

Koreografisini ünlü koreograf Asil Çağıl ınyaptığı ;BFW 2018 Muzaffer Çaha defilesinde  Asil Çağıl, Sema Şimşek, Tuğçe Sarıkaya , Zeliha Çal, Tuğçe Aral, Açelya Kartal, Yağmur Ayaz, Seviye İkbal Tulgar, Olga Fabi, Gözde Coşkun, JenyaKrivenko, Asya Öztürk, Müge İskender, Yasemin Yeniay, Melike Yalnız,MarinaFederenko,Metehan Sancaktar, Kaan Akıncı, Emre Aydın, Fırat Tepe, Melle, Batuhan Durman, Taha Şahin, Furkan Sezer, BarışMükan , Ömür Aşar podyuma çıktı. Toplam 70 parça koleksiyonun tanıtıldığı muhteşem defilede yıllar sonra podyumda yürüyen koreograf Asil Çağıl ,MuzafferÇaha gibi uluslararası bir moda duayeninin hem koreografisini yapmak hem de  defilesine  çıkmak çok büyük bir gurur ve onurdur .’dedi.