Hoşgeldiniz 12 Aralık 2018 Çarşamba

Önce insan hayatı

12 Mart 2018 | Haberler
Sakarya Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak ve yönetim kurulu üyeleri Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Daire Başkanı Mustafa Deverenli’yi ziyaret etti


 Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak hafta sonu gerçekleşen kongrenin ardından oluşan yönetim kurulu ile birlikte Sakarya Büyükşehir Belediyesi imar ve Şehircilik Daire Başkanlığı görevine getirilen Mustafa Deverenli’ye hayırlı olsun ziyaretine gittiler. Ziyarette kentsel dönüşüm ve orta hasarlı binalar oldu

ÖNCE İNSAN. Sakarya Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak, İmar ve Şehircilik Daire Başkanlığı görevine getirilen Mustafa Deverenli’ye yeni görevinde başarılar diledikten sonra kentsel dönüşüm ve orta hasarlı binalarla ilgili fikirlerini aktardı. Başkan Bayrak “Önceliğimiz insan hayatı. Şehirde 2 bin civarında hasar durumu belli olmayan ancak orta hasarlı diye tabir edilen çok katlılar var. Olası bir depremde can kaybının olmaması için bu yapılara çözüm bulunması lazım. Bu hususta ticari kaygı gütmeksizin, sizlerle ortak hareket etmek istiyoruz” dedi.

HEP BİRLİKTE. İmar ve Şehircilik Daire Başkanı Mustafa Deverenli nazik ziyaretleri için Müteahhitler Birliği Başkanı ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek “Ortak paydamız Sakarya. Hepimizin önceliği insan. Orta hasarlı binalar konusunda daha önceden yapılan çalışmalar var. Sonuç alınamayan ancak kesinlikle vatandaşın can güvenliğini önemseyen tekliflerde yapıldı. Kentsel Dönüşüm konusunda hükümetimizin tavrı ortada. Bizlerde şehirde dönüşüme olumlu bakıyoruz. Birlikte proje hazırlayarak bu hususta birlikte yol alabiliriz” dedi.

Sakarya Büyükşehir imar ve Şehircilik Daire Başkanı Mustafa Deverenli’de Müteahhitler Birliği’nin yeni yönetimine başarılar dileyerek yeni dönemde ortak payda Sakarya ekseninde güzel işler yapacaklarını söyledi.