Hoşgeldiniz 24 Mart 2019 Pazar

Fotoğraf sergisi Alışveriş Merkezinde açıldı.

2 Mart 2018 | Etkinlikler
Adapazarı Fotoğraf Amatörleri Derneği (ADAFAD) üyelerinin eserlerinden oluşan fotoğraf sergisi AGORA Alışveriş Merkezinde açıldı.

 Adapazarı Fotoğraf Amatörleri Derneği (ADAFAD) üyelerinin fotoğraflarından oluşan sergi AGORA Alışveriş Merkezi’nde açıldı. Açılışa Adapazarı Kaymakamı Yusuf Ziya Çelikkaya , Söğütlü Belediyesi Başkan Yardımcısı Sami Aydın,Adapazarı Belediyesi Sosyal İşler Müdürü Özkan Gümülcineli, Adapazarı İlçe Nüfus Müdürü Ali Osman Kontaş, Kocaeli Üniversitesi Fotoğraf  Bölümü Öğretim Üyesi Ali Fuat Altın,  Hat Sanatçısı Nafi Özdin, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Turizm ve Tanıtım Şube Müdürü Aydın Yıldırım Duran, İhlas Kuzuluk Kaplıca Evleri Genel Müdür yrd. Mehmet Taştan, Koç Tesisleri Sahibi Mükerrem Koç, Gazeteci Nurettin Tokyürek ve bir çok fotoğraf sever katıldı. Fotoğrafları çok beğendiklerini dile getiren fotoğraf severler bu tür etkinliklerin ilimizde daha fazla yer almasını beklediklerini söylediler. 

Adafad  fotoğraf sergisi 12 Mart 2018 tarihine kadar Agora alış veriş merkezinde fotoğraf severler tarafından izlenebilecek.