Hoşgeldiniz 24 Mart 2019 Pazar

Dünyamıza renk katan kadınlara özel

2 Mart 2018 | Magazin
İç çamaşırından pijamaya kadar birçok farklı alternatifi kadınlarla buluşturan Dagi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde hayatınızdaki değerli kadınlar için rahat ve şık hediye seçenekleri sunuyor. Yılın anlamlı ve değerli günlerinden biri olan Kadınlar Günü yaklaşıyor. Dagi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel kadınların hayatına renk katan ve mutlu eden ürünleri bir araya getiriyor.

Yenilikçi, elegan ve dinamik: Cupro. Trendlere uygun tasarımları sağlıklı kumaşlarla sunan Dagi; uyku giyim koleksiyonundaki özel “Cupro pijama” serisiyle  kadınların beğenisini kazanıyor. Moda dünyasında ipeğe alternatif olarak bilinen cupro kumaş Dagi’nin şıklıktan ödün vermeyen uyku giyim ürünlerinde hayat buluyor. Cupro kumaşın modern dokunuşlarla kuvvetlendirildiği tasarımlar doğadan desenler, yeşil ve siyah renklerle bütünleşerek ön plana çıkıyor.

Dagi’nin kadınlara özel hazırladığı cupro koleksiyonu yumuşacık ipek saten  dokusu ve birbirinden farklı renkleri ile kadınları etkisi altına alıyor. Cupro koleksiyonu vegan yapısı ve ipek saten karışımı dokusu ile tüm kadınları cezbedecek rahatlık sunuyor.

Rahatlığın ön planda olduğu ürünler. Kıyafetler kadar önemli olan iç giyim ürünleri, kadınlara rahatlığı ve zarafeti bir arada sunuyor. Dagi koleksiyonunda yer alan ürünler arasında, yarı dolgulu sütyen, babydoll, jartiyer ve büstiyer takım seçenekleri bulunuyor. Her yaşa ve her bedene hitap eden Dagi iç çamaşır koleksiyonu ile kadınlar, istedikleri görünüme kavuşuyor.

Dagi ürünlerine tüm Dagi mağazaları ve www.dagi.com.tradresinden ulaşabilirsiniz.