Hoşgeldiniz 24 Mart 2019 Pazar

SERHAT’TAN GÖZ KAMAŞTIRAN MİLYONLUK ŞOV

28 Şubat 2018 | Etkinlikler

Türk pop müziğinin dünyadaki temsilcisi Serhat, geçtiğimiz günlerdeChocolateTour adlı şovunun dünya prömiyerini İstanbul'da gerçekleştirdi.


 Serhat’ın dünya standartlarındaki bu şovunun maliyetinin ise 1,5 Milyon TL olduğuaçıklandı. 2014 yılında beri ekibinde yer alan 22 dansçısıile, 11  muhteşem performansa imza atan Serhat, her şarkısında DolceGabbana’nın hazırladığı farklı kostümleri kullandı. Sanatçı ve 22 kişilik dans ekibi sahnede toplam 700 farklı kostüm kullanarak, bir rekora imza atarken, dünyaca ünlü dizi Game Of Thrones’u geride bıraktı.

Game Of Thrones’u Geride Bıraktı

Bütün dünyada büyük bir merakla izlenen Game Of Thrones dizisinin bir bölümünde 600 kostüm kullanılırken, Serhat’ın bir saat süren sahne şovunda; Madonna, KylieMinogue, Katy Perry gibi pop ikonlarının da dansçıları olan ekip, 700 farklı kostüm ile sahne aldı.

Sosyal Medya Yıkıldı

Yakaladığı küresel başarılarla, uzun yıllardır yurt dışı pazarında ilgi odağı halinde bulunan Serhat’ın, Amerikalı efsane sanatçı Martha Wash’ında konuk olduğu, İstanbul’daki ilk büyük konseri sosyal medyada çok ses getirirken, geceye katılanların paylaştığı videoları ise binlerce kişi izledi.