Hoşgeldiniz 24 Mart 2019 Pazar

Türkiye'nin Top Modeli belirlenecek

28 Şubat 2018 | Etkinlikler
Top Model of Türkey 2018'de Türkiye'nin Top Modeli belirlenecek

 12 Mart 2018 tarihinde İstanbul'un tarihi mekanlarından Sultan Sarnıç'ta gerçekleşecek olan Ulusal Mankenlik Yarışması Top Model of Turkey Türkiye'nin yeni Top modellerini belirliyecek.

Tarkan Acar tarafından organize edilecek olan Yarışmada, 20 profesyonel manken Türkiye'nin tescilli top modeli olmak için yarışacak. Top Model of Turkey yarışmasında 1. olan manken Türkiye'yi Top Model of the World yarışmasında temsil edecek.

Metisha Schaefer Jüride
Jüride en dikkat çeken İsimler arasında yer alan Amerikalı Top Model Metisha Schaefer yer alıyor. Ünlü Top Model Metisha Schaefer, geçtiğimiz aylarda Türk asıllı olduğunu açıklamıştı. Top Model of Turkey Ulusal Mankenlik Yarışmasında ,Dünyaca Ünlü Top Model Metisha Schaefer Türkiye'nin tescilli top modellini muhteşem kadrosu ile birlikte belirleyecek. 

Önümüzdeki günlerde jüriye sürpriz isimlerin dahil olacağını belirten organizasyon Başkanı Tarkan Acar, Türkiye'de artık Top Model ve ünlü manken olarak bilinen İsimlere genç ve başarılı mankenlerimizin eklenmesi gerektiğini belirtti. Yarışma tarıhi:12 Mart 2018 ( Pazartesi) Yer: Sultan Sarnıç / Fatih / İstanbul