Hoşgeldiniz 16 Şubat 2019 Cumartesi

PAŞABAHÇE YENİ SEZON ÜRÜNLERİYLE HILLTOWN'DA

12 Şubat 2018 | Ekonomi
PAŞABAHÇE MAĞAZALARI YENİ SEZON ÜRÜNLERİYLE HILLTOWN AVM’DE

 Ev ve yaşama dair farklı fikirler sunan Paşabahçe Mağazaları, KüçükyalıHilltownAVM’de açtığı yeni mağazasıyla hayatı güzelleştirmeye devam ediyor. 385 metrekarelik alana sahip olan mağazada,PaşabahçeMağazaları’nıngenişürünyelpazesindenoluşanyaklaşık3 bin 500 farklı ürün müşterilerin beğenisine sunuluyor.

12.02.2018 –Cam ev eşyası ve ev dekorasyonuna yönelik perakende mağazacılıkta özgün yapısıyla Türkiye’de lider olan Paşabahçe Mağazaları,Küçükyalı HilltownAVM’de açtığı yeni mağazasıyla yaşam alanlarını güzelleştirmeye devam ediyor. HilltownAVM’deki 385 metrekarelik yeni mağaza, yeni sezon ürünleri ve “Yaşam” ve “Butik” konseptlerindeki yaklaşık 3 bin 500 ürün seçeneği ile keyifli alışverişin vazgeçilmez adreslerinden olacak.

Hilltown AVM mağazasında Paşabahçe Mağazaları’nın el imalatı yüzlerce ürününün yanı sıra mumluklardan çerçevelere, mutfak aksesuarlarından dekoratif ürünlere kadar binlerce ürün müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Tarihi ve kültürel mirasımızı yaşam alanlarımıza taşıyan Paşabahçe Mağazaları’nın, Tarih-Kültür-Cam Koleksiyonları’nın 13’cüsü olan ‘Camda Dünya Mirası’ koleksiyonuna ait sınırlı sayıda üretilen ürünlerinin de satışa sunulduğu Hilltown AVM mağazasında, sudan ilham alınarak tasarlanan yeni Omnia Su Koleksiyonu da ziyaretçilerle buluşuyor.

Paşabahçe Mağazaları’nın Hilltown mağazasında ayrıca Selçuk Demirel, Aydın Boysan, Alev Ebuzziya, Behiç Ak, Bedri Rahmi Eyüpoğlu gibi ünlü sanatçıların fikir ve çizgilerini taşıyan ‘İmza’ ve ‘Yansımalar’ koleksiyonlarına ait seçili parçalar da satışa sunuluyor.

Paşabahçe Mağazaları A.Ş. Hakkında. Cam sektörünün global oyuncusu konumundaki Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları A.Ş. özgün, modern, yenilikçi ve müşteri odaklı yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. ‘Yaşam’ ve ‘Butik’konseptleriyle cam, seramik, porselen, ahşap, çelik sofra ve mutfak eşyalarının yanı sıra dekoratif koleksiyon ürünlerini de müşterilerinin beğenisine sunan Paşabahçe Mağazaları, bugün Türkiye’de 13 ilde48lokasyonda ve İtalya’nın Milano kentinde olmak üzere toplam 49mağaza ile hizmet vermektedir.  www.pasabahcemagazalari.com