Hoşgeldiniz 16 Şubat 2019 Cumartesi

CARREFOURSA BURSA’DA 90'LAR FIRTINASI ESTİ

12 Şubat 2018 | Etkinlikler

EDA-METİN ÖZÜLKÜ, FERDA ANIL YARKIN VE SİBEL ALAŞ'LA 90'LARA YOLCULUK


 16. yılını kutlayan CarrefourSA Bursa AVM,  gerçekleştirdiği etkinlikler ve unutulmaz organizasyonlarla alışverişi keyifli bir hale getirmeye devam ediyor. 

Banu Noyan organizasyonuyla önceki gün gerçekleşen etkinlikte şarkılarıyla 90'lı yıllara damga vuran Eda-Metin Özülkü,  Ferda Anıl Yarkın ve Sibel Alaş muhteşem bir konser verdi. 

Konser alanını hınca hınç dolduran müzikseverler, şarkıların ritmine dayanamadı ve kendilerini sahneye attı. 

Şarkıları, ünlü sanatçılarla birlikte seslendiren ve dans eden 30 yaş üzeri dinleyiciler unutulmaz bir gün yaşadı. 

Çiğdem Tunç’un sunumuyla gerçekleşen konser büyük bir coşku içinde geçti. 90'ların o muhteşem melodileriyle hem neşeli hem de romantik saatler yaşandı. 

Önceki kendi şarkılarını seslendiren sanatçılar, ardından hep birlikte 'Memleketim' şarkısını, daha sonra ise 10, Yıl Marşı'nı seslendirdiler. Bazı dinleyiciler göz yaşlarına hakim olamadı. 

90'lar konserlerinin devam edeceğini söyleyen Eda-Metin Özülkü, "90'lar asla unutulmaz. Şimdiki şarkılarda o yılların duygularını, melodilerini bulamıyoruz" sözleriyle büyük alkış aldı. 

CarrefourSA Bursa yetkilileri, dinleyiciler arasında bulunan 48 yıllık evli çifti Sevgililer Günü'nde yemek organizasyonuna davet etti ve özel olarak ağırlama sözü verdi. 

Dinleyiciler, CarrefourSA Bursa AVM Müdürü Ahmet Sert, Pazarlama Müdürü Seray Gül ve organizasyon ekibine bu keyifli konser için teşekkür etti.