Hoşgeldiniz 18 Ocak 2019 Cuma

Yatırımları ve yerli otomotivi değerlendirdiler.

11 Şubat 2018 | Ekonomi
Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Ak Parti ilçe Başkanı Dursun Ali Dal, Ferizli Belediyesi Meclis Üyeleri İsmail Durmaz ve Naci Kıral, Ferizli Esnaf Odası Başkanı Bahattin Paşalı Muhtarlar, ve STK’lardan oluşan bir heyet SESOB’u ziyaret ederek Ferizli’deki yatırımları ve yerli otomotivi değerlendirdiler.

 Samimi ortamda gerçekleşen ziyarette  konuşan Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, yapılan hizmetlerden dolayı teşekkürlerini iletti.

Heyet adına konuşan Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, ‘’öncelikli olarak Sayın SESOB başkanımız Sayın Hasan ALİŞAN beye  Ferizli adına şükranlarımızı sunarım. Bölge esnafımıza ve ilçe halkımıza faydalı olacak projeleri hayata geçirmek için hiç durmadan emek veriyoruz. Birçok projede bizlerin yanında bulunduğunuz gibi yerli otomotivde de destek verip bizlerin yanında olacağınızı biliyoruz. Ferizli gelişiyor bölge esnafımızda bu değişimden nasipleniyor.. Önümüzdeki 10 yıl içerisinde Ferizli ilçesi, ilimizin en güçlü ilçelerinden biri olacak. Bu değişimi gerek esnaflarımız gerek seçilmişlerimiz, gerek bürokratlarımız ile birlikte inşaa edeceğiz. Ben tekrardan ilçemize her anlamda verdiğiniz desteklerden dolayı sizlere teşekkür ediyorum. İfadelerine yer verdi.

SESOB başkanı  Hasan Alişan ise;

Ferizliye yerli otomobilin kurulması büyük bir hizmettir. Gerek SESOB’a gerek şahsıma düşen ne görev varsa yapmaya hazırım. Ferizli’ye yapılacak bir proje tüm Sakarya'daki esnaflarımızı da kalkındıracaktır.

Kuzeyinden güneyine tüm Sakarya’ya katkı sağlayacak böyle bir projenin olması için Ben SESOB başkanı HAsan ALİŞAN olarak, bana düşecek görevi yerine getirmek boynumun borcudur. 

Biliyoruz ki büyük işletmelerin olduğu her yerde tüm esnaflarımız  kazanır. Biliyoruz ki bu büyük yatırımlar bölgede hem yeni esnafların faaliyete geçmesini hem de eski esnafların işletmelerini büyütmesini sağlayacaktır. İş gücünün arttığı her yerde esnafımız da güçlenecektir. Gerek Belediye başkanımızı gerek ilçe teşkilatını, gerekse muhtarlar ve STK’larımızı heyecan ve azimlerinden dolayı tebrik ediyorum.

‘’Nazik ziyaretiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde olmanız bizleri mutlu ediyor,’’ ifadelerinde bulundu.