Hoşgeldiniz 16 Şubat 2019 Cumartesi

BASKETBOL’UN RESMİ SPONSORU OLDU

9 Şubat 2018 | Spor
SİNPAŞ GYO EUROLEAGUE BASKETBOL’UN RESMİ SPONSORU OLDU

 Gayrimenkul sektöründeki 44 yıllık deneyimiyle yenilikçi ve öncü projeleri hayata geçiren Sinpaş GYO, Avrupa’nın önde gelen basketbol kulüplerinin kıyasıya mücadele ettiği  EuroleagueBasketbol’a resmi sponsor olduğunu duyurdu.

Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer ve Euroleague Basketbol Yönetim Kurulu Başkanı JordiBertomeu’nun katıldığı basın toplantısında konuşan Seba Gacemer, “Sinpaş GYO olarak yalnız inşaat sektörüne değil, hayatın her alanına değer katmayı çok önemsiyoruz. Euroleague Basketbol gibi büyük bir organizasyona sponsor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

44 yıldır gayrimenkul sektöründe sayısız ilke imza atan Sinpaş GYO, Avrupa basketbolunun zirvesi EuroleagueBasketbol'a resmi sponsor oldu. İş birliğinin duyurulduğu basın toplantısında, Fenerbahçe Doğuş Erkek Basketbol Takımı Baş Antrenörü ZeljkoObradoviç’in 2018’de SinpaşGYO’nun iletişim faaliyetlerinin yüzü olacağı da müjdelendi.

Seba Gacemer: Obradoviç’in liderlik anlayışı ve dinamizmi, Sinpaş vizyonuyla örtüşüyor. Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer ve Euroleague Basketbol Yönetim Kurulu Başkanı JordiBertomeu’nun katıldığı basın toplantısında Sinpaş’ın gayrimenkul sektöründe ilklerin markası olduğu dile getirildi. Gacemer: “Basketbol camiasında “Avrupa’nın En Elit Basketbol Ligi” olarak görülen EuroLeague takımlardan biri olan Fenerbahçe Doğuş basketbol takımı, geçen yıl TurkishAirlinesEuroLeague’de üstün bir mücadele sergileyerek şampiyon olmuş, tüm Türkiye’nin göğsünü kabartmıştır. Biz buna sadece bir takımın başarısı olarak değil, Türkiye’nin başarısı olarak bakıyoruz. Ve umutla söylemek isterim ki; bu başarıların artarak devam edeceğine inanıyoruz. Türk basketbolunu yurtiçinde ve yurtdışında destekleyen büyük bir kitle var. Bizim müşteri grubumuzda da böyle bir kitlenin olduğunu görüyoruz. Onlarla sadece satış ofislerinde değil böyle sosyal ortamlarda da birlikte olmak istiyoruz. Bunun için iki değerli marka Sinpaş ve Euroleague Basketbol bu güzel iş birliğine imza atıyor”.

Fenerbahçe Doğuş Erkek Basketbol Takımı Baş Antrenörü ZeljkoObradoviç’inSinpaş GYO iletişim faaliyetlerinin yüzü olmasına da değinen Gacemer, Koç ZeljkoObradoviç’in liderlik anlayışı, titizliği, heyecanı ve yaptığı işten aldığı ve taraftarlarına aldırdığı keyfin Sinpaş’ın vizyonuyla, bakış açısıyla son derece örtüştüğünü, bu nedenle hiç şüphesiz Obradoviç’i tercih ettiklerini sözlerine ekledi.

JordiBertomeu: Sinpaş’ın yeni partnerimiz olması bize gurur veriyor. Toplantıda söz alan Euroleague Basketbol İcra Kurulu Başkanı JordiBertomeu: ‘Sinpaş; sadece gayrimenkul değil, aynı zamanda yeni yaşam stilini de temsil ediyor. İki şirket olarak inovasyon değerlerimizi paylaşıyoruz ve mükemmellik için sürekli çaba sarf ediyoruz. Euroleague olarak hem dijital ve hem de televizyon platformlarında 2.8 milyar izleyiciyi aştık. Geçtiğimiz yıl oynanan Final Four Türk kulüplerinin başarısı, TurkishAirlinesEuroLeague’in ve 7DAYS EuroCup’ın elde ettiği bu sonuçlarda Türk pazarı büyük rol oynadı. Sinpaş da TurkishAirlines, HeadandShoulders, Nesine, Tadım ve SEK gibi Euroleague Basketbol ile iş birliği yapan firmaların arasında bugün yerini aldı. Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklıklarından Sinpaş’la yeni iş birliğimizi duyurmaktan dolayı çok mutluyum.’ dedi.

Koç ObradoviçQueenBomonti’nin reklam yüzü oldu. Sinpaş GYO, ZejkoObradoviç’le reklam filmi çekimlerini QueenBomonti’deki örnek evlerinde gerçekleştirdi. Koç Obradoviç çekimler esnasında kendini evinde hissetti. Daireleri oldukça modern ve kullanışlı bulan Koç, Ülker Arena’dan çıkıp köprü ve tünel yoluyla kolayca Bomonti’ye ulaşabildiğini belirtti. Taçlı mimarisi ve ‘HIGHLIFE’ yaşamı ile İstanbul’un simgelerinden biri olacak QueenBomonti, İstanbul’un kültür, sanat, eğlence ve iş dünyasının yeni merkezi olan Bomonti’de konumlanıyor. Şehrin merkezinde lüks ve konforlu bir yaşamı şık bir dekorasyonla sunan QueenBomonti, Boğaz’a ve Tarihi Yarımada’ya hâkim konumu ile dikkat çekiyor.

Queen Bomonti; Taksim, Nişantaşı ve Beşiktaş gibi iş ve eğlence merkezlerine çok kısa sürede ulaşılabiliyor. Boğaz’da bir kahvaltı ya da Nişantaşı’nda bir kahve içmek için saatler değil, dakikalar ayırmak yeterli oluyor.