Hoşgeldiniz 18 Ocak 2019 Cuma

Fernando Aracını Teslim Etti

22 Aralık 2017 | Spor
İkinciyeni.com’da, online açık artırma sistemiyle satışa çıkarılan Galatasaray’lı futbolcu Fernando’nun kullandığı otomobil sahibine teslim edildi. Metin Oktay Tesisleri’nde gerçekleştirilen özel buluşmada açık arttırmayı kazanan Sezer Dur, Fernando’yu karşısında görünce çok mutlu oldu. Fernando’nunbüyük hayranı olanSezer Dur,usta futbolcuyla bir araya gelmekten büyük sevinç duyduğunu söyledi


 Otomobil alım satımına yeni bir soluk getirenikinciyeni.com’da futbol dünyasının popüler isimlerinden Galatasaray’lıFernando Francisco Reges’in kullandığı otomobil online açık artırma sistemiyle satıldı. Kasım ayı boyunca açık artırmada yer alan otomobile futbolseverler yoğun ilgi gösterdi.Bu heyecanlı açık artırmanın kazananı Sezer Dur otomobilini, Fernando’nun elinden Metin Oktay Tesisleri’nde aldı. Ayrıca,FernandoSezer Dur’a,otomobilin içinde sakladığı antreman çantası, top, forma, eşofman takımı, tozluk, tişört ve otomobil ile çekilmiş bir fotoğrafınıverdi.

Her segmetten otomobil ikinciyeni.com’da

Açık artırmayı kazananlara otomobillerini, işlemlerin tamamlanmasının ardından 1 gün içinde teslim eden ikinciyeni.com, otomotiv sektörünün dijital dönüşümünün en başarılı örnekleri arasında gösteriliyor. Her segmentten otomobilin satışa sunulduğu ikinciyeni.com’da müşteriler üyelik işlemleriniücretsiz ve kolay bir şekilde yapabiliyor.

2017 yılında20 bin otomobil satmayı başaranikinciyeni.com’un200 binin üzerinde üyesi mevcut. Ayrıcaikinciyeni.com’dahafta içi her gün ortalama 100 otomobil satışa sunuluyor. İkinciyeni.com’unKartal ve Bakırköyolmak üzere İstanbul’da2; Türkiye genelindeİzmir, Ankara, Kocaeli, Gaziantep ve Bursa’da ise birer şubesi bulunuyor. İkinciyeni.com, yeni nesil hizmetleriyle önümüzdeki dönemlerde daha çok kullanıcıyı hayallerindeki otomobillerle buluşturmayı hedefliyor.